Webmaster
+42 608 758 ... Liberec, Jablonec romanaproskova1@gmail.com

Webmaster

 

Miluji výzvy. Ještě nedávno byla takovou výzvou čtyřiadvacítka na kole nebo vystoupání s pivním sudem na zádech tzv. pod lany na Ještěd, v současné době mám chuť se, na stará kolena, učit. Počítače jsou navíc mou velkou vášní… A pak mě taky štvalo, když jsem se dostávala do situací, kdy mi bylo řečeno: „Pokud chceš na tomto webu něco zásadního změnit, pak to nepůjde jen tak v rámci redakčního systému, v rámci běžné správy, ale musíš umět kódovat.“ Hm, to neměli říkat!

 

A tak loni na začátku léta přišel na řadu třítýdenní seminař v Praze ( doporučuji www.primakurzy.cz ) a stal se ze mě certifikovaný webmaster. Učím se za pochodu, kurz byl jen základ, ale ten svět HTML, PHP, CSS, WORDPRESS je tak fascinující… V dubnu proto nastupuji ještě na doplňkový kurz JAVA SCRIPT, abych se zdokonalila :-). Lidi se podobných věcí dost bojí, z čehož „ajťáci“ přirozeně těží, ale když to dávám já, pak je to zvládnutelné, fakt! Byť jsem si na záčátku říkala, že radši SAKRA zůstanu u šablon, které trh nabízí… Jenže to je pak všechno stejné. Ráda se odlišuji, každý je jedinečný!

 

Zatím jsem vytvořila tyhle svoje vcelku jednoduché stránky (pochopitelně) a pak také ty pro Čmeláka, kde jsem zaměstnána v PR. To byla celkem slušná kláda na začátečníka: Čmelák.

 

 

Zátiší ze samotného semináře v Praze, kam se už zase moc těším. Duben a #javascript

 

 

 

To bylo radosti, ale také to byl teprve začátek a co vám budu nalhávat, byl to krutý začátek 🙂 . První webovky pro Čmeláka byla fakt nálož… na začátečníka…